Arrels FundacióDaniel Cid, Francesc Pla, Eva Serrats
Arts Santa MònicaSonia Fernández Pan
Impulsem SCCL, Fundació Tot Raval Curro Claret, María Güell
Humanium Metal Peter Brune
-Fundació Jaume Bofill
Susana Moliner Delgado
GRIGRI pixel
  • ADI Culture : Jury Mention
  • Susana Moliner Delgado
  • 2018
La Chula Productions, TVEBenet Román
MakerConventÒscar Martínez Ciuró
Centre de Cultura Contemporània de Barcelona (CCCB)Rosa Ferré
ELISAVA Escola Universitària de Barcelona Disseny i Enginyeria Marta Torrentó i Serra
Without
  • Medal : Bronce ADI Medal
  • Marta Torrentó i Serra
  • ELISAVA Escola Universitària de Barcelona Disseny i Enginyeria
  • 2018
ELISAVA Escola Universitària de Barcelona Disseny i Enginyeria Joaquín Ballester Arnau, Guillem Monné Tarragó
Paper Sound
  • Medal : ADI Medal Finalist
  • Joaquín Ballester Arnau, Guillem Monné Tarragó
  • ELISAVA Escola Universitària de Barcelona Disseny i Enginyeria
  • 2018
ELISAVA Escola Universitària de Barcelona Disseny i Enginyeria Dipti Suhanda Suhanda
MOX
  • Medal : ADI Medal Finalist
  • Dipti Suhanda Suhanda
  • ELISAVA Escola Universitària de Barcelona Disseny i Enginyeria
  • 2018
ESDi Escola Superior i Disseny Mireia Mesalles López
Minial
  • Medal : Gold ADI Medal
  • Mireia Mesalles López
  • ESDi Escola Superior i Disseny
  • 2018
ELISAVA Escola Universitària de Barcelona Disseny i Enginyeria Adrià Margall Planella
Melit
  • Medal : Silver ADI Medal
  • Adrià Margall Planella
  • ELISAVA Escola Universitària de Barcelona Disseny i Enginyeria
  • 2018
ELISAVA Escola Universitària de Barcelona Disseny i Enginyeria Marta Vidal Maps
Layers
  • Medal : ADI Medal Finalist
  • Marta Vidal Maps
  • ELISAVA Escola Universitària de Barcelona Disseny i Enginyeria
  • 2018
ESDAP Catalunya. Campus Llotja Guillem Eiriz Alonso
Last Pull Leash
  • Medal : ADI Medal Finalist
  • Guillem Eiriz Alonso
  • ESDAP Catalunya. Campus Llotja
  • 2018
ESDAP Catalunya. Campus LlotjaMiguel Ángel Amengual Perelló
KIN
  • Medal : Opinion
  • Miguel Ángel Amengual Perelló
  • ESDAP Catalunya. Campus Llotja
  • 2018
IED Barcelona - Escola Superior de Disseny Claudia Solé Huizi
Foliolo
  • Medal : ADI Medal Finalist
  • Claudia Solé Huizi
  • IED Barcelona - Escola Superior de Disseny
  • 2018
ELISAVA Escola Universitària de Barcelona Disseny i Enginyeria Guillem Marquès Mas
Fentex
  • Medal : ADI Medal Finalist
  • Guillem Marquès Mas
  • ELISAVA Escola Universitària de Barcelona Disseny i Enginyeria
  • 2018
Escola Massana. Centre d'Art i DissenyMaria Roy Deulofeu
BUZZ
  • Medal : ADI Medal Finalist
  • Maria Roy Deulofeu
  • Escola Massana. Centre d'Art i Disseny
  • 2018
ELISAVA Escola Universitària de Barcelona Disseny i Enginyeria Inés Antón Losada
AUX!
  • Medal : Jury Mention
  • Inés Antón Losada
  • ELISAVA Escola Universitària de Barcelona Disseny i Enginyeria
  • 2018
ESdesign Barcelona. Escuela Superior de Diseño de BarcelonaJorge Enrique Reyes Flandes
USMUSM Product Development Dpt.
USM Haller E
  • Delta : Delta Finalist
  • USM Product Development Dpt.
  • USM
  • 2018
iGuzzini illuminazioneArtec3 Studio
BurgbadLievore Altherr
MYA
  • Delta : Delta Finalist
  • Lievore Altherr
  • Burgbad
  • 2018
WMFJordi Pla
Formica GroupFormica Group Design Team
Infiniti
  • Delta : Delta Finalist
  • Formica Group Design Team
  • Formica Group
  • 2018
EkoboEmiliana Design Studio (Ana Mir, Emili Padrós)
OffecctMario Ruiz
Haiku
  • Delta : Delta Finalist
  • Mario Ruiz
  • Offecct
  • 2018
LumitekÀnima Barcelona
Gaudí
  • Delta : Delta Finalist
  • Ànima Barcelona
  • Lumitek
  • 2018
Art of PlayMaurizio Capannesi
Bugaboo International BVBugaboo Design Team
Bugaboo Boxer
  • Delta : Delta Finalist
  • Bugaboo Design Team
  • Bugaboo International BV
  • 2018
Bugaboo International BVBugaboo Design Team
Bugaboo Fox
  • Delta : Delta Finalist
  • Bugaboo Design Team
  • Bugaboo International BV
  • 2018
GEZE GmbHR&D Dept. GEZE
Volta MotorbikeÀnima Barcelona
Volta bcn 2017
  • Delta : Silver Delta
  • Ànima Barcelona
  • Volta Motorbike
  • 2018
TorrotTorrot Design Team
Torrot Muvi
  • Delta : Delta Finalist
  • Torrot Design Team
  • Torrot
  • 2018
Urban Ecomobility4-id Creative Network, Silence by Scutum
Silence S01
  • Delta : Delta Finalist
  • 4-id Creative Network, Silence by Scutum
  • Urban Ecomobility
  • 2018
SEATAlejandro Mesonero-Romanos, Seat Design Team
SEAT Arona
  • Delta : Delta Finalist
  • Alejandro Mesonero-Romanos, Seat Design Team
  • SEAT
  • 2018
RiejuRieju R&D Department, Xiu-Rdi Engineering
Rieju Century 125
  • Delta : Delta Finalist
  • Rieju R&D Department, Xiu-Rdi Engineering
  • Rieju
  • 2018
oh!_bike FactoriaEstudi oh!_bike
oh_24
  • Delta : Gold Delta
  • Estudi oh!_bike
  • oh!_bike Factoria
  • 2018
Jordi Milà Studio, MecatecnoJordi Milà
Dragonfly
  • Delta : Silver Delta
  • Jordi Milà
  • Jordi Milà Studio, Mecatecno
  • 2018
Bh BikesJavier Cuñado ITEM designworks
BergadanaJosep Guzmán Escarré, Àngel Marquez Zamora, Jordi Noguera Botella
Summa LabMaurici Ginés, Víctor Vinyamata
VerCle
  • Delta : Delta Finalist
  • Maurici Ginés, Víctor Vinyamata
  • Summa Lab
  • 2018
Escofet 1886Gerard Arqué
Trébol
  • Delta : Gold Delta
  • Gerard Arqué
  • Escofet 1886
  • 2018
DurbanisCrousCalogero
Tour
  • Delta : Delta Finalist
  • CrousCalogero
  • Durbanis
  • 2018
ResolJorge Pensi
Toledo Aire
  • Delta : Silver Delta
  • Jorge Pensi
  • Resol
  • 2018
LampAntoni Arola
Seti
  • Delta : Delta Finalist
  • Antoni Arola
  • Lamp
  • 2018
Santa&ColeOlga Tarrasó, Julià Espinas
Rai
  • Delta : Silver Delta
  • Olga Tarrasó, Julià Espinas
  • Santa&Cole
  • 2018
Escofet 1886Vora Arquitectes
Nantes
  • Delta : Delta Finalist
  • Vora Arquitectes
  • Escofet 1886
  • 2018
SimonSimon Design Team
Merak SXF
  • Delta : Delta Finalist
  • Simon Design Team
  • Simon
  • 2018
MarsetJoan Gaspar
Jaima
  • Delta : Delta Finalist
  • Joan Gaspar
  • Marset
  • 2018
Inolve NewtechÀnima Barcelona
Fliwer
  • Delta : Delta Finalist
  • Ànima Barcelona
  • Inolve Newtech
  • 2018
Benito UrbanEugeni Quitllet
Citizen
  • Delta : Delta Finalist
  • Eugeni Quitllet
  • Benito Urban
  • 2018
AridiGabriel Teixidó
Wo
  • Delta : Delta Finalist
  • Gabriel Teixidó
  • Aridi
  • 2018
MarsetMathias Hahn
Theia
  • Delta : Delta Finalist
  • Mathias Hahn
  • Marset
  • 2018
CosmicRicard Ferrer
The Grid
  • Delta : Delta Finalist
  • Ricard Ferrer
  • Cosmic
  • 2018
Santa&ColeAnthony Dickens
Tekiò
  • Delta : Gold Delta
  • Anthony Dickens
  • Santa&Cole
  • 2018
Lampartec3 Studio
Stormbell
  • Delta : Delta Finalist
  • artec3 Studio
  • Lamp
  • 2018
SimonSimon Design Team
Simon 400
  • Delta : Delta Finalist
  • Simon Design Team
  • Simon
  • 2018
ArkoslightRubén Saldaña
Shot Light
  • Delta : Delta Finalist
  • Rubén Saldaña
  • Arkoslight
  • 2018
Klein IbéricaEquipo Interno Klein
Rollglass+
  • Delta : Delta Finalist
  • Equipo Interno Klein
  • Klein Ibérica
  • 2018
Cata Electrodomésticos SLPerspectiva, Cata, Jorofon
Rocook Induction
  • Delta : Delta Finalist
  • Perspectiva, Cata, Jorofon
  • Cata Electrodomésticos SL
  • 2018
NyovaGerard Bertomeu Farnós, Miriam Cabanas Ballbè, Xavi Santodomingo
Potro
  • Delta : Delta Finalist
  • Gerard Bertomeu Farnós, Miriam Cabanas Ballbè, Xavi Santodomingo
  • Nyova
  • 2018
ArkoslightRubén Saldaña
Pointer
  • Delta : Silver Delta
  • Rubén Saldaña
  • Arkoslight
  • 2018
Andreu World Patricia Urquiola
Nuez
  • Delta : Delta Finalist
  • Patricia Urquiola
  • Andreu World
  • 2018
Martín Azúa Editions Magma Yute
Magma Yute
  • Delta : Delta Finalist
  • Magma Yute
  • Martín Azúa Editions
  • 2018
Figueras International Seating Emiliana Design Studio (Ana Mir, Emili Padrós)
Landscape
  • Delta : Opinion
  • Emiliana Design Studio (Ana Mir, Emili Padrós)
  • Figueras International Seating
  • 2018
DistformDistform R&D Dpt., Edgar Bosch, Juan Carlos Quiñones, Albert Torné, Josep Santallusia, Silvia Reales
iSensor, mychef
  • Delta : Delta Finalist
  • Distform R&D Dpt., Edgar Bosch, Juan Carlos Quiñones, Albert Torné, Josep Santallusia, Silvia Reales
  • Distform
  • 2018
IberitalACID Andreu Carulla Industrial Design, Dpt. de Disseny de Producte Iberital
Iberital Vision
  • Delta : Delta Finalist
  • ACID Andreu Carulla Industrial Design, Dpt. de Disseny de Producte Iberital
  • Iberital
  • 2018
Faro BarcelonaOiKo Design Office
Hook
  • Delta : Delta Finalist
  • OiKo Design Office
  • Faro Barcelona
  • 2018
VibiaStefan Diez
Guise
  • Delta : Delta Finalist
  • Stefan Diez
  • Vibia
  • 2018
Mobles 114JM Massana, JM Tremoleda
Gràcia
  • Delta : Delta Finalist
  • JM Massana, JM Tremoleda
  • Mobles 114
  • 2018
ExpormimMiguel Milá, Gonzalo Milá
Gata
  • Delta : Jury Mention
  • Miguel Milá, Gonzalo Milá
  • Expormim
  • 2018
VibiaAntoni Arola
Flamingo
  • Delta : Delta Finalist
  • Antoni Arola
  • Vibia
  • 2018
MarsetJoan Gaspar
Djembé
  • Delta : Delta Finalist
  • Joan Gaspar
  • Marset
  • 2018
MarsetJordi Canudas
DeboscDept. de Disseny. Lluís Bosch i Quer, Eva Bosch i Roura, Raquel Bosch i Roura, Ma Teresa Roura i Bataller
Detray
  • Delta : Delta Finalist
  • Dept. de Disseny. Lluís Bosch i Quer, Eva Bosch i Roura, Raquel Bosch i Roura, Ma Teresa Roura i Bataller
  • Debosc
  • 2018
BD Barcelona DesignJoel Escalona
Dalia Cabinet
  • Delta : Delta Finalist
  • Joel Escalona
  • BD Barcelona Design
  • 2018
Desenvolupaments Tèxtils Carol SLAlbert Carol
Corktex
  • Delta : Delta Finalist
  • Albert Carol
  • Desenvolupaments Tèxtils Carol SL
  • 2018
UNEX Aparellaje Eléctrico SLPuig i Cabeza Design, Equip Unex
Canal 31
  • Delta : Delta Finalist
  • Puig i Cabeza Design, Equip Unex
  • UNEX Aparellaje Eléctrico SL
  • 2018
FontiniOriol Guimerà, Joan Cinca
MarsetChristophe Mathieu
Bicoca
  • Delta : Delta Finalist
  • Christophe Mathieu
  • Marset
  • 2018
MurtraJaume Juan, Roger Farnés, Santiago Rosa, Ricard Ferrer
AT500
  • Delta : Delta Finalist
  • Jaume Juan, Roger Farnés, Santiago Rosa, Ricard Ferrer
  • Murtra
  • 2018
Fluvia Josep Lluscà
Arch
  • Delta : Delta Finalist
  • Josep Lluscà
  • Fluvia
  • 2018
Huguet MallorcaAlfredo Häberli
Huguet Mallorca Lluís Clotet
Wavecontrol SLStimulo
Wavemon
  • Delta : Delta Finalist
  • Stimulo
  • Wavecontrol SL
  • 2018
Nicolás Correa SANacar Design
UDX
  • Delta : Silver Delta
  • Nacar Design
  • Nicolás Correa SA
  • 2018
Germans Boada SAJuan Antonio Quesada, Dpt. Desenvolupament de Producte
Tile Level Quick
  • Delta : Delta Finalist
  • Juan Antonio Quesada, Dpt. Desenvolupament de Producte
  • Germans Boada SA
  • 2018
Germans Boada SAJordi Soler, Dpt. Desenvolupament de Producte
(Ayuda De La Agencia ABM) Saula SALluis Saula Puig
Sommelier Cup
  • Delta : Delta Finalist
  • Lluis Saula Puig
  • (Ayuda De La Agencia ABM) Saula SA
  • 2018
CulterLúcid Design Agency
Q15-Baobab
  • Delta : Delta Finalist
  • Lúcid Design Agency
  • Culter
  • 2018
Corsa CeasaLúcid Design Agency
Miawa
  • Delta : Delta Finalist
  • Lúcid Design Agency
  • Corsa Ceasa
  • 2018
Lamardebé, Tetex Canarias SAMaria Vayreda Duran
Culter Lúcid Design Agency
K9-Magnolia
  • Delta : Delta Finalist
  • Lúcid Design Agency
  • Culter
  • 2018
Roca Sanitario SARoca Design Center
In-Wash
  • Delta : Delta Finalist
  • Roca Design Center
  • Roca Sanitario SA
  • 2018
Design, Enginyeria Inbrooll HIPRA ACID Andreu Carulla Industrial
Hipradermic
  • Delta : Delta Finalist
  • ACID Andreu Carulla Industrial
  • Design, Enginyeria Inbrooll HIPRA
  • 2018
Neuroelectrics Barcelona SLÀnima Barcelona
Enobio-Starstim
  • Delta : Delta Finalist
  • Ànima Barcelona
  • Neuroelectrics Barcelona SL
  • 2018
EcareYou Innovation SLErnest Perera Design Studio
Enna cycle
  • Delta : Silver Delta
  • Ernest Perera Design Studio
  • EcareYou Innovation SL
  • 2018
Antonio Puig, SAEquipo interno
Concrete
  • Delta : Delta Finalist
  • Equipo interno
  • Antonio Puig, SA
  • 2018
Cafès Novell SADpt. Disseny